Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jako první věc je dobré vědět, že naši psi jsou pro nás vše. Jsou to náš smysl života a hlavně životní styl. Máme prostě diagnózu "magor chovatel"  Dokud si nebudeme jisti, že máme vhodné podmínky pro výchovu štěňat tak je mít nebudeme. Naše fenka je exteriérově i povahově výborná. Dbáme na to,aby dosáhla výborných výsledku jak na výstavách tak při sportovních a výcvikových akcích. Podrobí se veškerým zdravotním testům, které budou jen možné samozřejmostí je DKK,DLK.. Toto budeme požadavat i po případném krycím psovi.

Naši psi mají mnoha denní program a neustálou péči. Šteňata budou mít 24hodinou denní péči s každodenním měřením, vážením a již od malička budou 100% socializována. Budou odchována v bytě za přitomnosti dalších psů. Odrostlejší prcci budou mít možnost seberealizace na zahradě.Samozřejmostí bude veškeré očkování, odčervení, čipování, pas, kupní smlouva, výbavička do záčátku. Ale hlavně co získáte? Získaté nové přátelé a doživotní pomoc při výchově či starání se o štěňátko. Každý kdo si od nás veme prcka stává se automatický naší rodinou. Poradíme s výchovou, výcvikem, stravou, výstavami, sportem. Podmínkou je pravidelné navštěvování a informace o daném psu. Není nám lhostejný osud a domov našich štěňat. Šteňata nemáme za účelem zisku nýbrž za kvalitním rozšířením chovu LC v ČR,ale hlavně chceme se podělit s psími milovníky o naše lásky a naší dosaženou práci a píli s kterou jsme je vychovávali a pracovali s nimi!

 

Předpokládáme, že budoucí páničci budou svého pejska hlavně milovat a věnovat se mu. Leopardí pes není pouze na okrasu,ale je to pes aktivní s kterým se musí pracovat! Tudíž aktivní lidé jsou u nás vždy vítáni. Není podmínkou,že Leopard musí být na zahradě! Leopard především chce být se svým pánem a při dostatečném pohybu nevidím problém mít Leopardího psa v bytě!

 

Obrazek

 Naši fotogalerii naleznete zde

 

 

 

http://files.benji-oudie.webnode.cz/200000000-dc6abdd64c/tartuga-banerek.gif